קורס גרפיקה ממוחשבת לדפוס – ללמוד הבאה לדפוס ואת תחום השיווק

רוצים לדעת איך להכין כרזה ופרסומת? מה הם התוכנות שאיתם עובדים מעצבים גרפיים? איך מדפיסים פלייר מקצועי? הכנו במיוחד בשבילכם אוסף סרטונים מדהים על עולם העיצוב הגרפי לפרסום. שיעורים מוסברים בשפה העברית מתאים לכל אחד שרוצה להבין לקראת מה הולך. נוכל להגיד לכם שעולם הפרסום ועולם הדפוס לא הולך לעצור והביקוש בשנים הבאות רק יגבר.

התוכנות הנלמדות קורס גרפיקה  הבאה לדפוס.

בתקופת הלימודים תעבדו על תוכנות אדובי שאיתם תוכלו לעצב כרזות ופרסומות, התוכנות המדוברות הם  פוטושופ, אילוסטרייטור, ותוכנת אינדיזיין. כל תוכנה אחראית על סגנון אחר בעיצוב גרפי  השילוב בין כל התוכנות ביחד מאפשר למעצבים גרפים להתרכז בפרויקט הגמר בסיום הלימודים. בתוכנת פוטושופ תעצבו  תמונות וכרזות. בתוכנת אילוסטרייטור תעצבו טיפוגרפיה והכנת לוגו. בתוכנת אינדיזיין תעבדו על עיצוב ספרים וחוברות. לכל אורך הקורס תלמדו על החשיבה היצירתית.

פיתוח החשיבה היצירתית בלימודי עיצוב גרפי.

בתקופת הלימודים תתרגלו איך לעצב גרפיקה בצורה נכונה תוך שימוש בחוקי העיצוב הגרפי המקובלים בתעשייה. תלמדו כיצד להשתמש בטיפוגרפיה נכונה כדי להעביר את המסר השיווקי באמצעות עיצוב פלייר נכון. תיק עבודות הוא אחד הדברים החשובים ביותר בו תתרכזו לכל אורך הקורס.

תוכלו ללמוד את תחום זה אונליין בהוראה פרטית עם מורה אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור הקשר בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד. 

איפה לומדים גרפיקה לדפוס?

בתי ספר לדפוס וגרפיקה נמצאים במרכז ובאזור הצפון. תוכלו גם ללמוד את התחום הזה אונליין מהבית מה שיאפשר לכם ללמוד בנוחות מקסימאלית. לא תצטרכו לנסוע שעות לבית הספר או לחפש חניה רק כדי ללמוד תכנות מחשב.

איך לומדים אונליין מהבית עיצוב וגרפיקה לדפוס.

לימודים אונליין מאפשרים לכם ללמוד בנוחות מקסימאלית כל זה באמצעות מורה שמחובר אליך ישירות למחשב. בית הספר מספק לסטודנט תוכנה שמחברת בין מחשבים ובאמצעות תוכנה זו המורה יכול לעבוד על תוכנת הגרפיקה של הסטודנט. במהלך השיעור המורה יסביר מהלכים איך לעצב גרפיקה פרסומית  לאחר מכן הסטודנט צריך להתרגל בעצמו כדי לראות שהכל ברור ומובן.   בסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי-בית ותרגילים מה שמאפשרים לפצח לסטודנט החשיבה והיצירה מול הביטחון בעבודה בתוכנות.

לסיכום מה חשוב בתעשייה ועל מה מסתכלים בסוף הקורס.

מה שחשוב כיום זה לא התעודות שתקבלו אלה רוצים לראות איך נראה פרויקט הגמר שלכם. יבדקו כיצד אתם מעבירים קונספטואליות או איך עיצבתם פלייר בצורה הנכונה ככל שתיק עבודות שלכם יהיה מורכב ומעניין ומותאם למה שקורה כיום בתעשייה תוכלו לעבוד בתחום זה מהבית או בבתי דפוס. הביקוש בתעשייה למעצבים גרפים לעולם דפוס גבוה מאוד כי כיום רוב הבוגרים שמסיימים לימודים בעיצוב גרפי פונים לעבודה אך ורק בעולם ההייטק כי השכר שם יותר גבוה.