עיצוב גרפי מתוקשב – לימודי גרפיקה מתוקשבים

אין לכם זמן לשלב לימודים בעבודה ביחד? גרים רחוק מאוד מקומות לימוד? תוכלו באמצעות מערכת למידה מתוקשבת אונליין  ללמוד עיצוב גרפי לשלב ולהצליח לבנות מקצוע מבוקש מאוד בתעשייה הישראלית. הכנו  במיוחד בשבילכם שיעורי גרפיקה ביוטיוב בחינם כדי שיסבירו לכם לקראת מה אתם הולכים בלימודי עיצוב גרפי. בשיעורים אתה יכולים לראות מניפולציות שונות שמראים את הדרך להכנת פרסומת או כרזה.

איך לומדים מהבית בצורה מתוקשבת לימודי עיצוב גרפי ותקשורת חזותית?

באמצעות לימודים מתוקשבים לעיצוב גרפי בית הספר למקצועות העיצוב גרפי ותקשורת חזותית שולח  לסטודנט מערכת למידה אונליין מהבית. באמצעות מערכת הלמידה המורה יכול לצפות במסך של הסטודנט ולראות את תוכנת הגרפיקה שיש לסטודנט. במהלך השבוע המורה מזיז את העכבר באמצעות מערכת הלמידה ומנחה את הסטודנט איך לעצב גרפיקה בצורה הנכונה. השיחה בין המורה לסטודנט מתבצעת דרך מיקרופון ואוזניות ומאפשרת יחס אישי לסטודנט. לימודים בצורה פרטית אחד על אחד במתכונת של שיעורים פרטיים בגרפיקה ועיצוב מאפשר להכין תיק עבודות מקצועי תוך מתן דגש על יחס אישי וליווי לכל אורך הקורס.

מה לומדים – איך נהפכים להיות מעצבים גרפיים?

במסגרת לימודי עיצוב וגרפיקה מקוונים בצורה מתוקשבת תלמדו כיצד לבצע מניפולציות שונות באמצעות תוכנות של חברת אדובי. תלמדו מהי קומפוזיציה בגרפיקות וכיצד לעצב פרסומת שתעבוד בצורה שיווקית נכונה ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. תלמדו לעבוד עם חברות הייטק ולהבין את השפה הויזואלית שמתאימה לטרנדים כיום ב-2020 . את כל המניפולציות הגרפיות תבצעו באמצעות הכלים היחידים שהם מגיעים מחברת אדובי.

התוכנות הנלמדות במסלול לימודי עיצוב גרפי.

במהלך הלימודים תחשפו לתוכנות פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין,  כל תוכנה מבצעת סגנון אחר בעולם הגרפיקה ממוחשבת. לכל אורך הקורס תבנו פרויקט אישי בו תראו את היכולות הגרפיות שלכם לכל אורך הקורס. פרויקט הגמר זה הדבר היחידי שיאפשר לכם להשתלב בתעשיית ההיי-טק ומשרדי הפרסום באינטרנט, ככל שתיק הדוגמאות שלכם יכיל עבודות רבות כגון חשיבה עיצובית מול הטרנדים החדשים בעולם העיצוב תוכלו להתקבל ישירות לעבודה בחברות הייטק או עבודה מהבית.

תוכלו בעמוד זה ליצור קשר דרך טופס צור קשר שהכנו בעמוד. נציג הלימודים יעדכן אותכם איך לומדים מהבית וכמה עולה קורס. השיעורים יכולים להתקיים ברוב שעות היום והערב וגם בלמידה בימי שישי.

לסיכום – מה חשוב היום בעולם ההייטק ועיצוב

תחום העיצוב הגרפי הוא תחום מאוד מבוקש בחברות הייטק ובעולם הפרסום. באמצעות מקצוע זה  תוכלו לעבוד ולפרסם עסקים או לתת שירותי גרפיקה ופרסום כפרילנסרים מקצועיים. מה שחשוב בתחום  זה אך ורק פרויקט הגמר שלכם ותיק עבודות שיהיה מקצועי. אף אחד לא מסתכל על תעודות ורוצים לראות כיצד אתם מעבירים רלוונטיות שמתאימה לחוקי העיצוב מול חדשנות.

בית הספר מגיע עד אליך ויאפשר לך ללמוד מקצוע מכניס וכובש דרך למידה מהבית. כשהטכנולוגיה היום לא מפסיקה לעצור אפשר לעשות כבר הכל אונליין.