עיצוב גרפי מסלול ערב – לימודים גרפיקה בשעות הערב

אחת הבעיות בחיים זה איך משלבים לימודים ועבודה ביחד, אם אתם עובדים כל היום ומחפשים מכללה לעיצוב גרפי שתלמד אותך בשעות הערב כתבה זו בהחלט תאפשר לכם לקבל פרטים כיצד אפשר לשלב לימודים ועבודה יחד. האם קשה ללמוד עיצוב גרפי? התשובה היא לא. תוכלו ללמוד דרך מערכת למידה אונליין עם מורה פרטי מעבר לקו ואת כל זה נסביר לכם בכתבה הבאה, הכנו  במיוחד בשבילכם שיעורי הסבר מדהימים ביוטיוב שיאפשרו לכם להבין מה לומדים בלימודי עיצוב גרפי ותקשורת חזותית.

פיתוח החשיבה בלימודי עיצוב גרפי.

במסלול לימודי עיצוב וגרפיקה ממוחשבת תלמדו להבין כיצד עסקים מפרסמים ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. תחום העיצוב והגרפיקה מול עולם השיווק תמיד הולך וביחד. מעצבים גרפיים חושבים כיצד לעצב את הפרסומת בצורה המקצועית ביותר שתגרום לצופה בפרסומת לבצע פעולה כלשהי. תלמדו כיצד עולם האינטרנט עובד ומה הם החוקים לעיצוב גרפי נכון בעת הכנת מודעה פרסומית. לכל אורך קורס תהיו עסוקים בהכנת פרויקט גמר איתו תוכלו להתקבל למקומות עבודה בסיום הלימודים.

התוכנות הגרפיקה בתחילת לימודי עיצוב גרפי.

את עולם העיצוב השיווק תצטרכו לבצע בתוכנות הגרפיקה של חברת אדובי. באמצעות הפוטושופ תבצעו כרזות ופרסומות באמצעות תמונות. בתוכנת אילוסטרייטור תעצבו אריזות או לוגואים לקידום עסקים. בתוכנת אינדיזיין תעבדו עם סופרים והפקות ספרים. תוכנות גרפיקה הם רק כלים שאיתם מעצבים גרפיים עובדים ובאמצעותם הם מראים את החשיבה היצירתית בעת יצירת מניפולציות שונות.

אפשרויות הלמידה מהבית איך זה קורה?

בתי ספר לעיצוב גרפי אונליין שולח לסטודנט מערכת המאפשרת ללמוד מהבית. באמצעות מערכת האינטרנטית המורה יכול לעבוד ישירות על המסך של הסטודנט להזיז את העכבר תוך הסברים מעמיקים איך להכין גרפיקה לשיווק. השיעור מתבצע אחד על אחד והשיחה מתבצעת דרך מיקרופון ואוזניות. לכל אורך השיעור היחס ותשומת הלב מופנים לסטודנט בלבד. לימודים אישיים מאפשרים להכין פרויקט גמר בצורה המקצועית ביותר מה שיאפשר להתקבל במהירות למקומות עבודה כבר בתקופת הלימודים העכשווית.

העבודה לאחר סיום הלימודים.

רוב הבוגרים בתחום העיצוב הגרפי מעדיפים לעבוד בתחום זה כפרילנסרים עצמאים ולתת שירותי גרפיקה ושיווק גם לעולם האינטרנט וגם לעולם דפוס. עצם הביקושים שמגיעים מחברות הייטק לעיצוב מוצרים בצורה ויזואלית נכונה בעבודה משותפת עם מתכנתים נוצר מחסור עצום בעולם דפוס. המחסור בכוח אדם יצר עליית שכר מדהימה וכיום מעצבים גרפיים ללא ניסיון יכולים להתחיל לעבוד במשרדי הפרסום או חברות הייטק עם שכר של 17 אלף שח.

בסופו של דבר מה שחשוב בתחום העיצוב הגרפי בתקשורת חזותית זה אך ורק איך נראה תיק עבודות ודוגמאות. אף אחד לא עסוק באיזה תעודה יש לכם או אם למדתם  את התחום הזה לבד בעצמכם. מה שרוצים לראות זה יצירתיות וכיצד אתם יכולים לעזור לעסקים לקדם את עצמם באמצעות מודעות וכרזות שונות במדיות. ככל שתיק עבודות שלכם יהיה מקצועי וידבר על רלוונטיות מול מה שקורה היום תוכלו בהחלט להתקבל לעבודה במהירות.