לימוד גרפיקאי  – קורס גרפיקאי ישירות לעבודה בחברות הייטק – לכוון גבוה

עולם העיצוב הגרפי פותח אינספור אפשרויות לסטודנטים בוגרי מסלול לימוד זה. הדרישה למעצבים גרפים רק גודלת בשנים האחרונות במיוחד מצד חברות הייטק. מי שמחפש עבודה מאתגרת עם אפשרויות פיתוח והתקדמות בהחלט ימצא במקצועות האלה אפשרויות ופרנסה מול הכנסה בטוחה. נוכל להגיד לכם שמרבית הבוגרים בתחום העיצוב הגרפי עובדים בתחום זה מהבית ונותנים שירותי גרפיקה ופרסום.

קורס עיצוב גרפי למעצבים

באמצעות קורס עיצוב גרפי למעצבים תלמדו כיצד לעצב מארזים או לוגואים לבנייה תדמית עסקית. במהלך הלימודים תחשבו כיצד מעצבים גרפיים חושבים ותתאימו את החוקים החדשים בעולם העיצוב הגרפי בשימוש תוכנות גרפיקה.  לאורך הקורס תהיו עסוקים בהכנת עבודות לפרויקט גמר כי זה הדבר היחידי שתצטרכו להראות בסיום הלימודים ולא התעודה.

למה תעודות כבר לא פותחות דלתות היום בתעשיית הפרסום?

חברות הייטק או משרדי פרסום רוצים לראות כיצד עיצבתם סקיצות מול טרנדים ויזואלים בצורה הנכונה. יבדקו איזה תוכנה גרפית השתמשתם  כדי ליצור טיפוגרפיה בשילוב תמונות ואלמנטים ויזואלים. ככל שתיק העבודות שלכם ידבר על מה שקורה כיום בעולם העיצוב תקשורת חזותית תוכלו להתקבל במהירות למקומות עבודה. תעודות כבר לא פותחות דלתות בתחום הזה נוכל להגיד לכם שיש מעצבים בתעשייה בעלי עסקים פרטיים שהצליחו בעולם ולא למדו בצורה מסודרת.

התוכנות הגרפיות בלימודים.

החשיבה הגרפית תתבטא  במהלך הלימודים דרך עיצובים כרזות,  ציור דיגיטלי, עבודות לעולם הפרסום ושלטים. במהלך כל הנושאים האלה תעבדו בתוכנות הגרפיקה של חברת אדובי החברה שאיתה מעצבים גרפיים גרפיקאים עובדים כיום בעולם ובישראל בפרט. תלמדו על תוכנת הפוטושופ, אילוסטרייטור, indesign. כל תוכנה יש סגנונות עיצוב אחרים בעולם העיצוב הגרפי ובאמצעות שילוב של כל התוכנות ביחד תוכלו להגיע לרמות עיצוב לפרויקט גמר סופי.

לימודים עיצוב גרפי תעודה. – כל האמת על התעשייה

בתחום התקשורת חזותית ועיצוב גרפי אפשר ללמוד במכללות בישראל במרכז או בצפון. אפשר ללמוד גם דרך שיטת לימודים אונליין באינטרנט בצורה הזו בית הספר מספק לסטודנט תוכנה שמאפשרת לו להתחבר ישירות לבית הספר. באמצעות תוכנה זו המורה יכול לצפות במסך של הסטודנט ולהדריך אותו אחד על אחד איך לעצב גרפיקה. בסיום כל שיעור המורה נותן שיעורי-בית לסטודנט כדי לפתח לו את החשיבה והיצירתיות בהכנת כרזות או מודעות פרסום ושלטים. לימודים אישיים ידועים כלימודים איכותיים ביותר כי כל תשומת הלב והיחס מופנית לסטודנט בלבד.

לסיכום.
מה שחשוב בתעשייה זה אך ורק איך אתם מעצבים כרזה או אתר אינטרנט. בסופו של דבר תעודה לא משתפת את מה שאתם יודעים אלה אך ורק פרויקט הגמר שעשיתם בתקופת הלימודים. תוכלו להתחיל לחפש עבודה כבר בתחילת הלימודים דרך קבוצות ומדור דרושים בפייסבוק. במידה ולימודים אונליין מעניינים אותך  תוכלו להשאיר פרטים בעמוד זה ונציג הלימודים יצור איתכם קשר במהרה.