בית ספר לעיצוב גרפי תל אביב – לימודים גרפיקה בת”א

אחד התחומים המבוקשים ביותר בתעשייה בישראל זה עיצוב  גרפיקות בצורה מקצועית ברשתות החברתיות. הביקוש בהייטק הוא מאוד גבוה ולכן נוצר משבר עצום מאוד בחוסר כוח אדם למעצבים גרפיים שייתנו שירותי עיצוב גרפי לקהל וחברות הייטק. הסיבה לביקוש זה בגלל שבעבר רוב הבוגרים היו הולכים לעבוד אך ורק בענף הדפוס וכיום יש יותר אלטרנטיבות למעצבים לעבוד בשיתוף פעולה עם מתכנתים ומפתחים יחדיו. בחברות הייטק המתכנתים הם לא מעצבים גרפיים אלא רק דואגים לפתח את האפליקציה על ידי קודים תכנותים. המעצבים הגרפיים הם אלה שקובעים את חוויית המשתמש ואיך האפליקציה תהיה.  הכנו במיוחד בשבילכם סרטוני הסבר מדהימים ביוטיוב מה מעצבים גרפיים עושים בחברות פרסום וכיצד  מעצבים אפליקציות.

השפה העיצובית במסגרת לימודי מעצבים גרפיים

במסלול ההכשרה תלמדו מהי השפה העיצובית המקובלת לפי הטרנדים החדשים ב-2020. תלמדו מיהו קהל היעד וכיצד להשתמש בצבעים נכונים שמתאימים לכל קהל היעד. תלמדו על עולם האינטרנט וכיצד לפרסם עסקים באמצעות הרשתות החברתיות פייסבוק ואינסטגרם. לעסקים כיום יש אינספור דרכים חדשות לקדם מה שלא היה בעבר ולכן מעצבים גרפיים הם מבוקשים מאוד בתעשייה. כדי להשתלב בתעשייה עליכם לעבוד בתוכנות הגרפיקה של חברת אדובי לכל אורך הקורס תהיו עסוקים אך ורק בפרויקט אישי אותו תציגו לאחר הלימודים כדי לראות כיצד אתם מבינים את עולם העיצוב בצורה מקצועית.

התוכנות הגרפיות – חברת אדובי

התוכנות הגרפיות הנלמדות בעיצוב גרפי הם photoshop  אילוסטרייטור ואינדיזיין כל תוכנה מבצעת סגנון אחר בעיצוב גרפי שמאפשר למעצב להכין מודעות ופרסומות על ידי תמונות, יצירת קווים גיאומטרים / צורות בתוכנת אילוסטרייטור, באינדיזיין הכנת קטלוגים שיווקים שירוצו באתר האינטרנט או בכל סגנון אחר. המעצבים הגרפיים מכינים את המניפולציות הגרפיות לקידום עסקים, לכל אורך הקורס תהיו עסוקים בדוגמאות אותם תראו כיצד אתם מעצבים גרפיקה מקצועית בתוכנות של חברת אדובי.

תוכלו ללמוד את תחום זה אונליין בהוראה פרטית עם מורה אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור הקשר בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד. 

ללמוד אונליין דרך האינטרנט?

אין לכם זמן לנסוע שעות לבית ספר לגרפיקה ממוחשבת ועיצוב? לא יודעים איך לשלב לימודים ועבודה? באמצעות לימודים דרך האינטרנט בית הספר מגיע עד אלייך הבית. המכללה לעיצוב גרפי אונליין מספקת מערכת למידה משוכללת שמאפשרת למורה לצפות במסך של הסטודנט. במהלך השיעור המורה יזיז את העכבר ויסביר איך לעצב גרפיקה פרסומית בתוכנות של חברת אדובי השיחה מתבצעת דרך מיקרופון ואזניות ומאפשרת לסטודנט לקבל יחס אישי ופרטי במהלך כל השיעור. בסיום כל שיעור אונליין מתקבלים תרגילים ושיעורי בית כדי לפתח לכם את היצירתיות והחשיבה כיצד להיות מעצבים גרפיים מקצועיים.

תעודות כמה הם חשובות?

בתחום העיצוב הגרפי מה שחשוב זה לא התעודות שתקבלו בסיום הלימודים אלא אך ורק איך נראה פרויקט הגמר שלכם. בגלל הביקוש העצום בתעשייה מעצבים גרפיים מתחילים עם שכר של 17 אלף שח נטו ומעדיפים לעבוד בתחום זה מהבית כדי לתת שירותי גרפיקה ופרסום לעסקים. בתחום זה זה לא משנה אם יש לכם תואר או למדתם את התחום הזה לבד מה שיקבע אם תקבלו עבודה או לקוחות זה אך ורק איך אתם מעצבים בהתאם לטרנדים החדשים ב-2020.